Čvc
03
2023

2. EKONOMICKÁ TRANSFORMACE (2ET)

ZÁSTUPCI BYZNYSU, VLÁDY A NEVLÁDNÍHO SEKTORU SE SETKALI NA AKCI “HOSPODÁŘSKÉ NOVINY A 2. EKONOMICKÁ TRANSFORMACE” S CÍLEM PROSAZENÍ ZMĚN, KTERÉ ČR DLOUHODOBĚ POTŘEBUJE.

SMYSLEM 2ET JE KONSOLIDACE HLASU LÍDRŮ ČESKÉHO BYZNYSU, KTEŘÍ SE V MINULOSTI K EKONOMICKÉMU SMĚŘOVÁNÍ ZEMĚ VYJADŘOVALI SPÍŠE SPORADICKY, NĚKDY VŮBEC. PODLE SLOV M. VOHÁNKY, ZAKLADATELE NADACE BLÍŽKSOBĚ A ČLENA SPRÁVNÍ RADY 2ET, JSOU SI PODNIKATELÉ VĚDOMI SPOLUODPOVĚDNOSTI ZA OSUD ČR.  ÚČAST NA SUMMITU JE TOHO PŘÍMÝM DŮKAZEM.

PARTNEREM 2ET JE I NAŠE NADACE. POMÁHÁME PROSTŘEDNICTVÍM PROGRAMOVÉHO ŘEDITELE N. HOŘEJŠE, KTERÝ SE STARÁ O TO, ABY SE OBECNÉ CÍLE 2ET MĚNILY V KONKRÉTNÍ KROKY VE SPOLUPRÁCI SE STÁTEM A OBČANSKOU SPOLEČNOSTÍ. ZÁROVEŃ PODPORUJEME ŘADU ORGANIZACÍ PŘISPÍVAJÍCÍCH K PROSAZOVÁNÍ KLÍČOVÝCH ZÁMĚRŮ 2ET, JAKÝMI JE UDRŽITELNÝ ROZVOJ, VZDĚLANÁ SPOLEČNOST, PROZÁPADNÍ SMĚŘOVÁNÍ ČR A OTEVŘENOST SVĚTU.

OCEŃUJEME PODPORU, KTERÉ SE CÍLŮM 2ET DOSTALO ZE STRANY PREMIÉRA P. FIALY A VÍCEPREMIÉRA I. BARTOŠE. NA KONFERENCI ZAZNĚL PLÁN VÍCEPREMIÉRA M. JUREČKY REFORMOVAT PRACOVNÍ TRH A KONKRÉTNÍ PŘÍSLIB MINISTRA J. SÍKELY ZLEPŠIT PROSTŘEDÍ PRO STARTUPY A DALŠÍ ČESKÉ FIRMY, FORMOU ZAMĚSTNANECKÝCH AKCÍÍ.

CÍLEM SUMMITU BYLA NEJEN EKONOMICKÁ TÉMATA, ALE PŘEDEVŠÍM SHODA NAD DLOUHODOBOU STRATEGIÍ ŘEŠENÍ KLÍČOVÝCH OTÁZEK ROZVOJE ČR.

Chcete si požádat o příspěvek?

Chcete si požádat o příspěvek?