Led
03
2018

PF 2018

Nadace BLÍŽKSOBĚ oslavila s příchodem Vánoc své první narozeniny a o to víc vnímáme, že je ten správný čas na ohlédnutí se a zhodnocení naší práce. Rádi bychom teď krátce některá uvědomění sdíleli s Vámi.

V prvním roce našeho působení jsme podepsali téměř 50 smluv o poskytnutí nadačních příspěvků a vytvořili nebo prohloubili jsme tím 50 vztahů založených na vzájemné důvěře a na víře v lepší společnost. Přibližně 130 žádostí jsme odmítli – stále se učíme říkat ne a když tak činíme, pak s velkou vděčností a pokorou, neboť se nám tím daří rozšiřovat okruh toho, co nechceme a dostávat se stále BLÍŽ k tomu, co opravdu CHCEME.

Vytvořili jsme kvalitní webové stránky, které nás více vymezují k okolí a těší nás, že se můžeme opřít o strategické pilíře pro oblast podpory občanské společnosti a školství.

Jsme na cestě a baví nás po ní kráčet – i díky Vám, našim průvodcům… Děkujeme. Děkujeme za to, co děláte a jsme rádi, že u toho můžeme být s Vámi…

Jedním jsme si jisti – název BLÍŽKSOBĚ jsme pro nadaci vybrali správně – baví nás se učit a pozorovat, jak se jednotlivé projekty posouvají, máme radost z toho, že se nám daří propojovat mezi sebou podpořené organizace. Je pro nás nevyčíslitelným obohacením potkávat se s Vámi, být si tak vzájemně BLÍŽ a prostřednictvím setkávání se poznávat také sebe – BÝT BLÍŽE K SOBĚ…

Přejeme vám všem klidné a pohodové Vánoce plné šťastných okamžiků a v novém roce radost ze života, zdraví nám všem, stejně jako odvahu plnit si své sny….

S úctou,
Marcela Murgašová a Hana Hradská za celý tým BLÍŽKSOBĚ

Chcete si požádat o příspěvek?

Chcete si požádat o příspěvek?